به مناسبت هفته دفاع مقدس، بسیجیان حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر ادارات شهرستان بروجن و حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (علیه السلام) فرادنبه درامر خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.


به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بروجن در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت: همزمان با چهلمین سال بزرگداشت هفته دفاع مقدس و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و بالا بردن روحیه ایثار و از خود گذشتگی، بسیجیان حوزه های امام سجاد علیه السلام فرادنبه و مالک اشتر ادارات با حضور در پایگاه انتقال خون بروجن، خون خود را اهدا کردند.

سرهنگ پاسدار اسماعیل عظیمی در ادامه تصریح کرد: فرهنگ اهدای خون در دوران دفاع مقدس شکوفا شد و جوانان این مرز و بوم باید پرچم این فرهنگ نجات بخش را به دست گرفته و این سنت حسنه را ادامه دهند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اعلام نیاز سازمان انتقال خون، و مراجعه کمتر مردم به علت شیوع ویروس کرونا جمعی از پایوران و بسیجیان برای رفع کمبود خون در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

عظیمی افزود: ما به مردم اطمینان می‌دهیم هر کجا و در هر شرایطی که نیاز باشد با تمام ظرفیت و به عنوان خادم مردم همیشه در کنار این عزیزان خواهیم بود. و چه‌کار خیری بالاتر از اینکه انسان «خون» این مایه حیات و زندگی را به جان بیماری که نیازمند به آن است، اهدا کند.