منتخب مردم شهرکرد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره بهره گیری مناسب از منابع آب، گفت: ۴۰۰ هزار نفر درچهارمحال وبختیاری بامشکل کمبود آب شرب مواجه هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد راستینه شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۴۰۰ هزار نفر درچهارمحال وبختیاری بامشکل کمبود آب شرب مواجه هستند، اظهار کرد: حل مشکلات آب این استان ضروری است و باید در مسیر استفاده صحیح از منابع آب حرکت کرد.

وی تاکید کرد: وجود منابع آب در چهارمحال و بختیاری مهمترین امتیاز این استان به شمار می‌رود که باید در مسیر استفاده صحیح از منابع آب برای توسعه استا ن حرکت کرد.

منتخب مردم شهرکرد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: حل دغذغه های مردم در استان در خصوص مشکلات آب مورد توجه قرار گیرد و تلاش شود موانع اجرای طرح‌های آب استان از جمله طرح انتقال آب بن - بروجن حل شود.

وی گفت: مسئولان و سرپرست جدید آب منطقه استان باید با جدید در مسیر رفع موانع این طرح حرکت کند و زمینه را برای تکمیل این طرح فراهم کند.

منتخب مردم شهرکرد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تونل بهشت آباد، بیان کرد: طرح تونل بهشت آباد مشکلات زیست محیطی ایجاد می‌کند و هم اکنون توقف این طرح به یک خواسته ملی تبدیل شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه گردشگری از ظرفیت‌های دیگر استان است، بیان کرد: بهره گیری مناسب از ظرفیت‌های گردشگری برای توسعه استان باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

منتخب مردم شهرکرد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برنامه‌های توسعه‌ای چهارمحال و بختیاری باید متناسب با حوزه گردشگری اجرا شوند.

کد خبر 4933235