مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی بروجن شهریورماه سال گذشته آماده افتتاح بود، گفت: از سال ۹۱ تاکنون دستگاه‌های ذیربط در احداث جاده دسترسی این بیمارستان کوتاهی کرده‌اند.

ناگفته‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی از آغاز به‌کار جنجالی‌ترین بیمارستان چهارمحال و بختیاری/ هیچ‌گاه برای خوش‌آمد یک شخص کار سیاسی انجام نمی‌دهیم

به گزارش جهانبین نیوز؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در نشست بررسی مشکلات بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی بروجن گفت: براساس صورتجلسه‌های موجود از سال ۹۱ تاکنون تقسیم کار در خصوص احداث جاده دسترسی بیمارستان صورت گرفته امّا دستگاه‌های ذیربط در اجرای تعهدات خود کوتاهی کرده‌اند.

مجید شیرانی با بیان اینکه عدم احداث جاده دسترسی مانع از افتتاح این بیمارستان در شهریورماه ۹۸ شد، ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی در آغاز به‌کار این مجموعه درمانی پیش‌قدم بوده و اکنون مورد انتقاد و هجمه واقع شده است، این در حالی است که دیگران وظیفه خود را به‌درستی انجام نداده و اکنون در حاشیه امن به‌سر می‌برند.

وی فرسودگی ساختمان و عدم امکان خدمات‌رسانی در بیمارستان قدیم را یکی از دلایل اصرار بر فعالیت بیمارستان جدید عنوان کرد و افزود: مگر چقدر می‌توانستیم برای احداث و بهره‌برداری از راه دسترسی زمان بخریم؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اختصاص و تحویل ۸۰ میلیارد تومان وسایل و تجهیزات از سوی وزارت بهداشت و درمان برای بیمارستان بروجن در سال گذشته، گفت: معنا نداشت تجهیزات باشد و بیمارستان بخاطر راه همچنان بلاتکلیف باقی بماند.

مجید شیرانی با رد تمامی اظهارات و شایعات پیرامون افتتاح سیاسی و انتخاباتی بیمارستان، بیان کرد: دانشکاه علوم پزشکی کوچکترین وَقعی به سیاست و سیاست‌زدگی نگذاشته و هیچ‌گاه برای خوش‌آمد یک شخص کار سیاسی انجام نمی‌دهد.

وی تأکید کرد: در مجموعه بهداشتی و درمانی متخصص این کار هستیم و اهمیتی ندارد پشت میز و در این پست باشیم یا نه! تنها برای مردم کار انجام می‌دهیم.

به گزارش جهانبین نیوز؛ بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی بروجن با صرف اعتباری افزون بر ۱۳۰ میلیارد تومان، پس از ۱۱ سال انتظار و بدون احداث مسیر دسترسی ۱۸ بهمن ۹۸ آغاز به‌کار کرد.

عدم احداث جاده دسترسی از یک سو و همزمانی فعالیت این بیمارستان با روزهای تبلیغات داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی دیگر با واکنش و اعتراض فعالان سیاسی و اجتماعی مبنی بر بهره‌داری نماینده سابق از وضع موجود همراه بود.

۱۳۴ روز از آغاز به‌کار بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی بروجن گذشته و نه تنها نماینده سابق به مجلس شورای اسلامی راه نیافته، بلکه همچنان خبری از احداث جاده دسترسی و بهبود ارائه خدمات در این طرح بزرگ درمانی کشور نیست.

 

انتهای پیام/۱۰۳۰ج