با پیگیری‌ مطالبه مردم شهرستان بروجن مبنی بر احداث راه دسترسی بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی، عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر این مرکز مهم و حساس با قول مساعد استاندار چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

راه دسترسی بیمارستان بروجن تا ۲ هفته آینده آسفالت می‌شود

به گزارش جهانبین نیوز؛ عملیات احداث بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی بروجن از سال ۸۷ در ضلع شمالی شهر آغاز و بهمن ماه ۹۸ پس از تجهیز و تحویل به دانشگاه علوم پزشکی، به بهره‌برداری رسید.

مسیرهای غیراستاندار و خاکی این بیمارستان علاوه بر تحمیل خسارت به خودروهای شخصی و امدادی و ایجاد گرد و غبار، افزایش زمان دسترسی مراجعه‌کنندگان ناشی از حرکت کُند و غیرایمن وسایط نقلیه را به‌دنبال داشته و چندماهی است که باعث نارضایتی مردم شهرستان بروجن شده است.

در حالی که برای احداث و تجهیز مجتمع بزرگ درمانی بیش از ۱۱ سال زمان و افزون بر ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده امّا متأسفانه همچنان از جاده دسترسی ایمن و استاندار به‌عنوان مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین نیاز طرح‌های عمرانی محروم است.

به‌دنبال پیگیری‌ این مطالبه به‌حق مردمی توسط پایگاه خبری تحلیل جهانبین نیوز و در پی آن پخش در خبر استانی صدا و سیمای مرکز جهانبین، مسئولان برای رفع معضل این مرکز مهم و حساس دست به‌کار شدند.

تکمیل راه دسترسی؛ نیازمند تأمین اعتبار

 شهردار بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ گفت: عملیات احداث راه دسترسی بیمارستان شامل طراحی میدان، اجرای جوی و جدول، تسطیح و زیرسازی و آسفالت بوده که از ابتدای هفته جاری با به‌کارگیری ماشین آلات سنگین این شهرداری آغاز شده است.

حمزه‌علی ولیان افزود: تکمیل فاز اول این مسیر نیازمند بیش از ۱۲ میلیارد ریال اعتبار بوده که با قول مساعد استاندار چهارمحال و بختیاری و پیگیری‌های فرماندار و نماینده شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی تأمین خواهد شد.

وی تأکید کرد: با توجه به تعداد بالای مراجعین این مرکز بهداشتی و درمانی و در راستای ارائه خدمات مطلوب شهری به شهروندان گرامی، این طرع عمرانی تا دو هفته آینده تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/۱۰۳۰ج