حجةالاسلام امیرقلی جعفری رئیس مجمع نمایندگان استان در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرستان بروجن در حوزه راه و شهرسازی گفت: فرصت ما برای کار در استان به واسطه این‌که زمستانمان زودرس است بسیار کوتاه است لذا برای این‌که بتوانیم از این فرصت کوتاه استفاده کنیم نیاز به زمان بندی و پیگیری لازم داریم.


وی گفت : مصوبات سفر آقای نوبخت به شهرستان که شامل احداث محور اختصاصی بیمارستان بروجن,احداث جاده کمربندی شمال به غرب بروجن, پروژه چهارخط بروجن_لردگان و جاده سفید‌دشت - بروجن می شود , را هر هفته شخصا پیگیری میکنم و از شما عزیزان میخواهم نهایت تلاش را برای اجرای این پروژه ها انجام دهید تا انشاالله بتوانیم در ۲۲ بهمن امسال این پروژه ها را به بهره‌برداری برسانیم.


نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس یازدهم عنوان کرد: چند پروژه در در حال انجام است که ۹۰ الی ۹۵ درصد پیشرفت داشته اند،لذا بی انصافی‌ست که همه ما (از شهرداران و  بخشداران و همه مسئولان شهرستان) برای تکمیل این پروژه ها دست به دست هم ندهیم.


جعفری گفت: آقای نوبخت در سفری که به شهرستان داشتند سه‌ مرتبه به بنده گفت که این پروژه‌ها تا بیست و دو بهمن باید به اتمام برسد و ماهم قولش را دادیم، همان‌جا هم ردیف بودجه‌اش را مشخص کردند پس ما نباید تعلل کنیم! اگر می‌بینید جایی مشکل دارد برطرفش کنید! سه کیلومتر از خط سفیدشت - بروجن و دارد هزینه ایجاد می‌کند برای نظام! بهانه کجاست!؟ نباید ما فرصت را از دست بدهیم.


وی در پایان سخنانش افزود: کمک کنید ان‌شاءالله بزودی این سه پروژه به بهره‌برداری برسد و هرجای کار هم مشکلاتی هست بیان کنید! 

وی با توجه به مشکلات بوجود آمده در رابطه با مسئله عبور لوله های گاز در محور بروجن لردگان گفت: بنده تازه این مشکل را فهمیده‌ام و الّا در مجلس از مدیرعامل شرکت گاز سوال و مطالبه می‌کردیم که چرا این پروژه ملّی را متوقف کرده‌اند؟ و حتماً این کار را انجام خواهیم داد.

وی از مسئولین خواست رایزنی های لازم در خصوص جاده دهاقان را نیز انجام دهند و تصریح کرد: هرجای کار, گیر و اشکال دارد بیان کنید تا بنده پیگیری کنم تا ان‌شاءالله بر اساس زمان بندی‌ مشخص شده جاده چهارخط بروجن تا کره‌بس و جاده بروجن-سفید‌دشت هم با این ویژه‌گی‌هایی که بیان کردید به اتمام برسد.