شهرکرد- مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان نذورات خود را از طریق این نهاد به نیازمندان اهدا کردند.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور با اشاره به افزایش ۷۲ درصدی نذورات عید قربان نسبت به سال گذشته بیان کرد: سال گذشته نذورات عید قربان ۷۸۱ میلیون تومان بوده که امسال به یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان شامل کمک‌های نقد و کالا افزایش یافته است.


وی افزود: این نهاد بر اساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده و به نیت افراد خیر اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در میان نیازمندان کرده است.


مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه اهدای نذورات قربانی علاوه‌بر عید قربان و ماه‌های محرم و صفردر طول سال نیز ادامه دارد، گفت: در طول سال گذشته مردم نیکوکار استان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نذورات قربانی خود را از طریق این نهاد به دست نیازمندان رساندند.


ملک پور بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا برخی از خانواده‌ها دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند، مردم استان می‌توانند با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود بخشی از مشکلات آنها را رفع کنند.


کد خبر ۴۹۹۲۲۴۷