شهرکرد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح های بزرگ دامپروری در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری استانداری چهارمحال و بختیاری، الله‌کرم نصیری با اشاره به فعالیت‌های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در کاهش محرومیت در کشور، اظهار کرد: نیازمند توسعه خدمات این نهاد در استان در زمینه‌های مختلف اعم از کشاورزی، دامپروری و … هستیم.


وی ادامه داد: چند طرح تولیدی سرمایه‌گذاری شده توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری از جمله شیر پاک‌پی و کارخانه حجاب دارای مشکلاتی هستند، نیاز است بنیاد مستضعفان برای حل مشکلات این واحدها ورود کند.


نصیری با تاکید بر اینکه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف می‌تواند در چهارمحال و بختیاری سرمایه‌گذاری انجام دهد، گفت: حوزه کشاورزی و دامپروری از بزرگترین ظرفیت‌های این استان است.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص پیگیری ایجاد طرح دامپروری در سیرک و نوآباد شهر هفشجان، تاکید کرد: دستگاه‌ها اجرایی باید ظرف مدت یک‌هفته صدور مجوزات لازم برای احداث این مجتمع را پیگیری کنند.


وی بیان کرد: حل مشکل سند مالکیت اراضی، تخصیص آب از چهارحلقه چاه موجود، جاده دسترسی، تخصیص اراضی برای ایجاد طرح‌های توسعه‌ای، آب و برق و گاز این مجتمع باید در کوتاه‌ترین زمان حل شود.


کد خبر ۴۹۹۵۰۸۹